0Shares

Familja Beckham është shpallur familja e famshme më me stil në botë, duke mposhtur Kardashianët, të cilët ishin favoritë të sondazhit bërë së fundmi.

Pos bukurosheve nga familja Kardashian, David, Victoria dhe djemt e tyre nuk njohën as konkurrencën e familjes Pitt-Jolie.

Fansat nga anë e mbanë bota vendosën me shumicë votash që Beckhamët janë më me stil, duke lënë prapa në vendin e dytë familjen Kardashian ku shkëlqen seks simboli Kim.

Në vendin e katërt befasisht gjendet Jay-Z dhe Beyonce bashk me foshnjen e tyre Blue Ivy, ndërsa Kate Middletton dhe motra e saj bukuroshe u radhitën vetëm në pozitën e pestë të familjarëve më me stil.

Kush sipas jush është familja më me stil në botë?

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)