0Shares

Mesfushori i PSG-së, David Beckham, ka bërë të ditur se ai mezi po pret të luajë në ‘Classiquen’ e Francës ndërmjet ekipit të tij dhe Olympique de Marseillet.

“Kam luajtur shumë ndeshje të mëdha në karrierën time, ato të tipit Milan-Inter, Real Madrid-Barcelona dhe LA Galaxy-Chivas’.

”Për mua, është shumë emocionuese të jem pjesë e një rivaliteti të ri”, ka thënë Beckham. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)