0Shares

Legjenda gjermane, Franz Beckenbauer, mendon se Zinedine Zidane do të ishte një trajner i suksesshëm në rast se do të drejtonte ndonjë përfaqësuese.

“Duke e njohur Zidane, unë e shoh më shumë si një trajner përfaqësueseje sesa si trajner klubi”.

“Në atë rast (te përfaqësueset) do të kishte më pak presion dhe do të reflektonte më mirë personalitetin e tij, sepse ai është dikush që nuk flet shumë”, ka thënë Beckenbauer për France Football. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)