0Shares

Agjenti i Lewis Holtby, Marcus Noack, ka përgënjeshtruar spekulimet se Bayern Munichu është i interesuar për shërbimet e mesfushorit të Schalkes.

Është raportuar se 22-vjeçari e ka refuzuar kontratën e re me klubin aktual, ndërsa është lidhur me klube të shumta evropiane, mes tyre bavarezët dhe Liverpooli.

“Njoftimet më kanë befasuar. Nuk ka asgjë të vërtetë nga ky thashethem, është vetëm spekulim”, ka thënë agjenti për TZ. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)