0Shares

Presidenti i Komisionit Evropian, Jose Manuel Barroso, të premten do ta zhvillojë një vizitë në Kosovë.

Gjatë vizitës së tij të parë në Kosovë, Barroso do të takohet me presidenten e vendit, Atifete Jahjaga dhe kryeministrin Hashim Thaçi.

Ai gjithashtu do ta vë gurëthemelin e ndërtesës së re komunale të Komunës së Graçanicës. /Zëri/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)