Po kërkoni një apartament të ri në Prizren? Mos shikoni më larg se lagjen Bajram Curri, ku ju presin gjashtë banesa mahnitëse. Dhe pjesa më e mirë? Ato janë në dispozicion me një zbritje të pabesueshme!

Këto gjashtë banesa ofrojnë një gamë të gjerë të madhësive, kështu që ju jeni të sigurt se do të gjeni atë të përsosur që i përshtatet nevojave tuaja. Në katin e parë ndodhen katër apartamente me sipërfaqe 41m2, 86m2, 92m2 dhe 132m2. Dy të tjera ndodhen në katin e katërt, me sipërfaqe 86m2 dhe 132m2.

Secili prej këtyre apartamenteve është projektuar me rehati dhe stil në mendje. Nga zonat e bollshme të jetesës deri te kuzhinat moderne dhe banjat luksoze, asnjë detaj nuk është anashkaluar.

Me çmime që nisin nga vetëm 850 euro për metër katror, këto apartamente ofrojnë një vlerë të pabesueshme. Kjo është një mundësi e rrallë për të zotëruar një shtëpi cilësore në një nga lagjet më të dëshirueshme të Prizrenit me një çmim shumë të zbritur.

Lagjja “Bajram Curri” njihet për rrugët e qeta, parqet e bukura dhe shkollat e shkëlqyera. Do të jeni vetëm një hap larg nga gjithçka që ju nevojitet, duke përfshirë supermarkete, kafene, restorante dhe më shumë. Dhe me qasje të lehtë në transportin publik dhe autostradat kryesore, do të jeni në gjendje të eksploroni gjithçka që Prizreni ka për të ofruar me lehtësi.

Mos e humbisni mundësinë për të zotëruar një nga këto apartamente mahnitëse në zemër të Prizrenit. Me vendndodhjen e tyre kryesore, cilësinë e jashtëzakonshme dhe vlerën e pamposhtur, ato nuk do të jenë në treg për shumë kohë.

Çmimi për m2 i banesës ofrohet me zbritje nga 900 në 850 euro. 

BANESAT NË SHITJE:

Lokacioni: Lagja “Bajram Curri”, rruga “Tahir Sinani” – Prizren

Banesa 1: Kati i 1 me sipërfaqe 41m2

Banesa 2: Kati i 1 me sipërfaqe 86m2

Banesa 3: Kati i 1  me sipërfaqe 92m2

Banesa 4: Kati i 1  me sipërfaqe 123m2

Banesa 5: Kati i 4  me sipërfaqe 86m2

Banesa 6: Kati i 4 me sipërfaqe 123m2

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90