A dëshironi banesë që posedon të gjitha dhe është gati për banim apo zyre? Atë e gjeni me ndihmën e partnerit tuaj Telegrafi Real Estate.

Banesa gjendet në një zonë mjaft atraktive, pasi ka në një lokacion të favorshëm dhe me qasje të lehtë si në qendër të qytetit ashtu edhe në rrugët magjistrale, po ashtu banesa është vetëm 150m larg rrugës A që planifikohet të ndërtohet së shpejti.

Ajo gjithashtu ngërthen në vete qetësinë e periferisë dhe hapësirat e gjelbëruara.  E përshtatshme për çdo familje dhe e gatshme për t’ia filluar jetës.

Përveç se mund ta shfrytëzoni për banim, kjo banesë plotëson të gjitha kushtet për afarizëm dhe mund të përdoret si zyre, për shkak të hapësirës dhe lokacionit që ka.

Gjithçka që duhet të dini për banesën në shitje                              

Banesa gjendet në lagjen Prishtina e re, afër Veternikut, në kompleksin “Linda Premium Residence”, ndërtuar nga kompania e ndërtimit “Al Trade”, kompleks ky i cili synon të vendos standarde ku posedon mjek të lagjes, barnatore, supermarket, institucion parashkollor si dhe restorant.

Kompleksi po ashtu posedon kënde lojërash për fëmijë, gjelbërim, furnizim me energji elektrike 24/h për hapësira të përbashkëta, furnizim me ujë 24/h, izolim të jashtëm me lesh guri dhe fasadë ventiluese, dritare tri shtresore dhe parket, sigurim dhe vëzhgim 24/h me kamera.

Përveç kësaj, banesa posedon fshesën qendrore, ngrohje qendrore me rrymë, si dhe orientim Lindje-Perëndim.

Vlera e banesës në shitje është 178 mijë euro, duke përfshirë edhe garazhën, me vlerë 10 mijë euro.

Detajet e banesës në shitje

– 148.15m2
– 1 Dhomë ndeje
– 4 Dhoma gjumi
– 1 Kuzhinë
– 2 Banjo (njëra në dhomën e gjumit)
– 2 Ballkone
– 1 WC
– 1 Depo
– 1 Garazhe

Video e banesës në shitje

Shëtitja Virtuale 3D

Kontakti

Nr.tel: +383 48 90 90 90

realestate@telegrafi.com