0Shares

Sulmuesi kontravers italian, Mario Balotelli, ka deklaruar se ai po ndihet që forma e tij më e mirë në karrierë është gjithnjë e më pranë.

Balotelli e shënoi golin e tij të katert në tre ndeshje për Milanin dhe atë pas një gjuajtje të lirë fantastike.

“Unë po luaj në nivel të vazhdueshëm dhe po i afrohem formës time më të mirë. Unë i thashë Niangut që të më lejonte edhe atë gjuajtje. Dy i kisha humbur dhe kërkova vetëm edhe një mundësi, prandaj edhe realizova”, ka thënë Balotelli. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)