0Shares

Babai i Rihannës është i gatshëm që t’i japë një rast të dytë Chris Brownit dhe lidhjes me vajzën e tij pas rrahjes brutale të saj nga ana e tij në vitin 2009.

24 vjeçarja ishte dhunuar nga Brown në vitin 2009, por Ronald Fenty përsëri ka vendosur që t’i jap një rast Brownit, pasi ata janë bashkuar për herë të dytë.

“Chris bëri një gabim… një gabim të tmerrshëm. Por, unë besoj shumë që secili njeri ka nevojë për një mundësi të dytë dhe Chris nuk dallon prej të tjerëve”, ka theksuar babai i Rihannas. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)