LAJMI I FUNDIT:
Donjeta Zeqiraj

Donjeta Zeqiraj

250 Artikuj

Vrasja e Liridona Murselit: Bashkëshorti që pranoi se ka porositur likuidimin – reagimet dhe krejt çfarë dihet deri më tani

Vrasja e Liridona Murselit: Bashkëshorti që pranoi se ka porositur likuidimin – reagimet dhe krejt çfarë dihet deri më tani

Donjeta Zeqiraj
Plaçkitje dhe vrasje në shifra shqetësuese, ekspertët thonë se po rrezikohet siguria publike

Plaçkitje dhe vrasje në shifra shqetësuese, ekspertët thonë se po rrezikohet siguria publike

Donjeta Zeqiraj
Thirrjet e Serbisë ndaj të rinjve vullnetarë për shërbim ushtarak, njohësit e sigurisë: Nxitje për rrezik dhe kërcënim për rajonin

Thirrjet e Serbisë ndaj të rinjve vullnetarë për shërbim ushtarak, njohësit e sigurisë: Nxitje për rrezik dhe kërcënim për rajonin

Donjeta Zeqiraj
Pesë nga të lënduarit nga granata e dorës në Prizren transferohen për në QKUK – kanë lëndime në gjoks, qafë e ekstremitete

Pesë nga të lënduarit nga granata e dorës në Prizren transferohen për në QKUK – kanë lëndime në gjoks, qafë e ekstremitete

Donjeta Zeqiraj
Arrestimi i tetë doganierëve dhe një polici, prokurori Abazi tregon se në cilat lokacione u kryen kontrollet

Arrestimi i tetë doganierëve dhe një polici, prokurori Abazi tregon se në cilat lokacione u kryen kontrollet

Donjeta Zeqiraj
Takimi i Kurtit vetëm me NJSI-në i papranueshëm për Sindikatën, Zeqiri: Ku po mbetet pjesa tjetër e Policisë?

Takimi i Kurtit vetëm me NJSI-në i papranueshëm për Sindikatën, Zeqiri: Ku po mbetet pjesa tjetër e Policisë?

Donjeta Zeqiraj
S’ka datë për takimin e premtuar të kryeministrit Kurti me përfaqësuesit e policisë

S’ka datë për takimin e premtuar të kryeministrit Kurti me përfaqësuesit e policisë

Donjeta Zeqiraj
Buxheti për Prishtinën përplas Muratin e Zogajn, ky i fundit e quan manipulues ministrin

Buxheti për Prishtinën përplas Muratin e Zogajn, ky i fundit e quan manipulues ministrin

Donjeta Zeqiraj
Çmimet e derivateve shënojnë rënie, Berjani tregon arsyen

Çmimet e derivateve shënojnë rënie, Berjani tregon arsyen

Donjeta Zeqiraj
Për një javë, mbi 700 vetura në veri regjistrohen me targat RKS

Për një javë, mbi 700 vetura në veri regjistrohen me targat RKS

Donjeta Zeqiraj
Komisioni Evropian rithekson për vizat: Nga 1 janari qytetarët e Kosovës lëvizin lirshëm

Komisioni Evropian rithekson për vizat: Nga 1 janari qytetarët e Kosovës lëvizin lirshëm

Donjeta Zeqiraj
Për herë të tretë dështoi konstituimi i Komisionit për rezerva shtetërore, Cakolli: Pozita po e cenon interesin publik

Për herë të tretë dështoi konstituimi i Komisionit për rezerva shtetërore, Cakolli: Pozita po e cenon interesin publik

Donjeta Zeqiraj
Për herë të parë Turqia merr komandën e KFOR-it, a mund të ndryshojë menaxhimi i situatës në veri?

Për herë të parë Turqia merr komandën e KFOR-it, a mund të ndryshojë menaxhimi i situatës në veri?

Donjeta Zeqiraj
U kritikua nga ish-diplomatët se fshiu historikun e aktiviteteve diplomatike, MPJD: Uebfaqja është në proces të ridizajnimit

U kritikua nga ish-diplomatët se fshiu historikun e aktiviteteve diplomatike, MPJD: Uebfaqja është në proces të ridizajnimit

Donjeta Zeqiraj
Prokuroria për vrasjen në Malishevë: Viktima dhe dorasi kishin mosmarrëveshje për punë

Prokuroria për vrasjen në Malishevë: Viktima dhe dorasi kishin mosmarrëveshje për punë

Donjeta Zeqiraj
Familja kërkon drejtësi për 3-vjeçarin që dyshohet se u keqtrajtua, avokati i edukatores thotë se rasti është hiperbolizuar

Familja kërkon drejtësi për 3-vjeçarin që dyshohet se u keqtrajtua, avokati i edukatores thotë se rasti është hiperbolizuar

Donjeta Zeqiraj
Tri komunat veriore ende nuk kanë bërë kërkesë zyrtare për t’iu bashkuar Asociacionit të Komunave të Kosovës

Tri komunat veriore ende nuk kanë bërë kërkesë zyrtare për t’iu bashkuar Asociacionit të Komunave të Kosovës

Donjeta Zeqiraj
Nga pasion në mision – piktorja e talentuar me iniciativë vullnetare zbukuron muret e Logopedisë në QKUK

Nga pasion në mision – piktorja e talentuar me iniciativë vullnetare zbukuron muret e Logopedisë në QKUK

Donjeta Zeqiraj
Pesë vrasje brenda muajit – armët ilegale dhe gjendja e rënduar sociale e psikologjike po kërcënojnë sigurinë në Kosovë

Pesë vrasje brenda muajit – armët ilegale dhe gjendja e rënduar sociale e psikologjike po kërcënojnë sigurinë në Kosovë

Donjeta Zeqiraj
U vra në Kosovë, Qeveria merr përsipër shpenzimet për bartjen e kufomës së shtetases argjentinase

U vra në Kosovë, Qeveria merr përsipër shpenzimet për bartjen e kufomës së shtetases argjentinase

Donjeta Zeqiraj
Tetë të arrestuar për vrasjen në Malishevë – prokuroria nis hetimet dhe kërkon paraburgimin e tyre

Tetë të arrestuar për vrasjen në Malishevë – prokuroria nis hetimet dhe kërkon paraburgimin e tyre

Donjeta Zeqiraj
Ish-kryetari i Shtërpcës paguan 50 mijë euro dorëzani për lirim nga burgu, dyshohet për rastin “Brezovica”

Ish-kryetari i Shtërpcës paguan 50 mijë euro dorëzani për lirim nga burgu, dyshohet për rastin “Brezovica”

Donjeta Zeqiraj
Një biçikletë u ble për afro 3 mijë euro, Komuna e Prishtinës thotë se ato nuk janë të zakonshme por me kyçje elektronike inteligjente

Një biçikletë u ble për afro 3 mijë euro, Komuna e Prishtinës thotë se ato nuk janë të zakonshme por me kyçje elektronike inteligjente

Donjeta Zeqiraj
“Qeveria kundër prokurorisë”, nga opozita i reagojnë ministrave që e akuzuan

“Qeveria kundër prokurorisë”, nga opozita i reagojnë ministrave që e akuzuan

Donjeta Zeqiraj