LAJMI I FUNDIT:
Burger King

Burger King

15 Artikuj

Shën Valentini i KINGU-ut

Shën Valentini i KINGU-ut

Burger King
King’s Selection: Burgera premium në tjetër nivel

King’s Selection: Burgera premium në tjetër nivel

Burger King
Disa brende perëndimore nuk po mund të largohen nga Rusia

Disa brende perëndimore nuk po mund të largohen nga Rusia

Burger King
Jo veç hamburgerin ma t’mirë – Burger King po ofron edhe punë!

Jo veç hamburgerin ma t’mirë – Burger King po ofron edhe punë!

Burger King
Burger King rifreskon identitetin vizual të brendit, shënon ribrendimin e parë të plotë në mbi 20 vjet

Burger King rifreskon identitetin vizual të brendit, shënon ribrendimin e parë të plotë në mbi 20 vjet

Burger King
Sesion virtual i drejtpërdrejtë: Promovimi i franchising (franshizimit) si model biznesi në Kosovë

Sesion virtual i drejtpërdrejtë: Promovimi i franchising (franshizimit) si model biznesi në Kosovë

Burger King
Burger King Kosova ju fton të porositni në KFC – dhe e ka seriozisht!

Burger King Kosova ju fton të porositni në KFC – dhe e ka seriozisht!

Burger King
Skara u lshu për “Take Away” edhe “Drive Thru”

Skara u lshu për “Take Away” edhe “Drive Thru”

Burger King
Balkan Foods vlerësohet nga Burger King Corporation me “Golden Crown Award”

Balkan Foods vlerësohet nga Burger King Corporation me “Golden Crown Award”

Burger King
Burger King prezanton Rebel Whopper – 100% Whopper, 0% mish

Burger King prezanton Rebel Whopper – 100% Whopper, 0% mish

Burger King
Rimbushje falas pakufi pas pijes së parë – Burger King në pikën e re në Çagllavicë sjell ofertën e re të pa parë në Kosovë

Rimbushje falas pakufi pas pijes së parë – Burger King në pikën e re në Çagllavicë sjell ofertën e re të pa parë në Kosovë

Burger King
Burger King vjen në Kosovë dhe Shqipëri

Burger King vjen në Kosovë dhe Shqipëri

Burger King
Të veshur me maskota, hynë në lokalin rival dhe ofenduan punonjësit (Video)

Të veshur me maskota, hynë në lokalin rival dhe ofenduan punonjësit (Video)

Burger King
Djaloshi budalla: Ankohet siç nuk duhet në profilin e Burger Kingut në Instagram, zbulohet se e tradhton të dashurën! (Foto)

Djaloshi budalla: Ankohet siç nuk duhet në profilin e Burger Kingut në Instagram, zbulohet se e tradhton të dashurën! (Foto)

Burger King
Kamerieri rrahu dy fëmijë dhe i detyroi të fshijnë dyshemenë, sepse rrëzuan gotën me lëng (Video)

Kamerieri rrahu dy fëmijë dhe i detyroi të fshijnë dyshemenë, sepse rrëzuan gotën me lëng (Video)

Burger King