0Shares

Ashton Kutcher është parë në pushime me të dashurën e tij të re, Mila Kunis, në vendlindjen e tij Iowa, përderisa avokatët i bënë gati të gjitha formalitetet e divorcit të tij nga ish-bashkëshortja.

Ylli i “Tëo And a Half Man”, i cili aplikoi për divorc nga bashkëshortjaj Demi Moore më shumë se një vit pas ndarjes, besohet se po kalon kohë shumë të mira me familjen e tij dhe të dashurën në Ioëa.

“Ashton ishte vërtet i ngazëllyer në prani të Milas, e cila erdhi për të vizituar familjen e tij. Ai nuk ka mundur të presë rikthimin në Iowa, sepse njerëzit nuk i interesojnë atij dhe thotë se dëshiron të kënaqet në maksimum”, ka thënë një burim.
Mila besohet se njihet që moti me familjen e Kutcher pasi ata ishin miq që prej 14 vitesh. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)