Banorja e Big Brother VIP, Deamishel, ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë këtyre ditëve.

Kjo për shkak të një nominimi që bëri javën e kaluar, ku si pasojë doli konkurrentja Efi Dhedhes.

E gjitha nisi pas një urrejtje që ka me Luizin, përfshirë këtu dhe banorët e tjerë që qëndrojnë në grupin e tij.

Foto: Screenshot/Instagram

Në spektaklin e së martës, Dea pati disa debate me Luizin, teksa e kundërshtoi vazhdimisht në atë që thoshte.

Arta Nitaj i reagon Deamishelit për zgjedhjen e famshme në BBVA, ia përmend huqjet e mëdha që bëri gjatë lojës së inteligjencës Arta Nitaj i reagon Deamishelit për zgjedhjen e famshme në BBVA, ia përmend huqjet e mëdha që bëri gjatë lojës së inteligjencës

Kjo duket t’i ketë rënë në sy edhe modeles Arta Nitaj, e cila siç shihet e ndjek rregullisht këtë format.

“Vetëbesimi tjetër nivel sonte”, tha Nitaj referuar Deamishelit, pasi për të njëjtën kishte reaguar edhe më parë.

Reklama

Ylli nga Peja para pak ditësh ia përmendi huqjet e mëdha që bëri gjatë lojës së inteligjencës. /Telegrafi/

Reklama