0Shares

Mesfushori i Arsenalit, Mikel Arteta, ka kërkuar nga bashkëlojtarët e tij që ta nisin fuqishëm takimin kundër Bayern Munichut.

“Në ndeshjet e fundit të mëdha nuk luajtëm si duhet në 20-25 minutat e para dhe pastaj i dhamë kundërshtarit respekt të tepruar”.

“Duam të zhvillojmë një skenar tjetër ndaj Bayernit dhe ta fillojmë ndeshjen duke treguar se duam ta fitojmë”, u ka thënë spanjolli gazetarëve.

Topçinjtë dhe bavarezët sonte (e martë) zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)