LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet një person në Shkup, ishte arratisur nga burgu në vitin 2015

Arrestohet një person në Shkup, ishte arratisur nga burgu në vitin 2015

Gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 22:40, në Aerodrom është arrestuar një i arratisur nga burgu.

Reklama

Bëhet fjalë për një 34-vjeçar nga fshati Mojancë, i cili është dërguar në burgun e Idrizovës për të dënimin e mbetur prej dy vjet e gjashtë muajve.

“Është privuar nga liria M.P. (34) nga fshati Majancë, Shkup. Ai është i dënuar me pesë vjet burg për vepër penale të kryer që dënohet sipas nenit 215 të Kodit Penal dhe që kërkohej me urdhër qendror nga Burgu i Idrizovës për arratisje nga burgu në vitin 2015.

Në trend Lajme

Më shumë
Rama: Pavarësia e Kosovës është aprovuar nga Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë

Rama: Pavarësia e Kosovës është aprovuar nga Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë

Lajme
Cilat janë garancitë që Asociacioni nuk do të përfundojë si “Republika serbe”, Hovenier: Duhet të keni besim në SHBA-të, jemi zotuar se nuk do të lejojmë që kjo të ndodhë

Cilat janë garancitë që Asociacioni nuk do të përfundojë si “Republika serbe”, Hovenier: Duhet të keni besim në SHBA-të, jemi zotuar se nuk do të lejojmë që kjo të ndodhë

Lajme
Arrestimi i serbëve për krime lufte, BE: Jemi në kontakt me autoritetet në Prishtinë

Arrestimi i serbëve për krime lufte, BE: Jemi në kontakt me autoritetet në Prishtinë

Lajme
Escobar: Lajçak ka mbështetjen e plotë, nuk mendoj se një vend prej një milion e gjysmë do ta bindë komunitetin transatlantik të ndryshojë taktikat e tij

Escobar: Lajçak ka mbështetjen e plotë, nuk mendoj se një vend prej një milion e gjysmë do ta bindë komunitetin transatlantik të ndryshojë taktikat e tij

Lajme
Linjat e autobusëve të Trafikut Urban tashmë edhe në Google Maps, Rama jep detaje

Linjat e autobusëve të Trafikut Urban tashmë edhe në Google Maps, Rama jep detaje

Prishtina
Krstiq: Presioni ndaj serbëve në veri vjen drejtpërdrejt nga BIA dhe Vuçiq

Krstiq: Presioni ndaj serbëve në veri vjen drejtpërdrejt nga BIA dhe Vuçiq

Lajme
Kalo në kategori