Mbrëmë në rrugën “Boge Veljanovski” në Gostivar nga ana e policisë janë arrestuar SH.A. (52)dhe Q.F. (47) të nga Gostivari.

Gjatë kontrollit të policisë, ata gjetën dhe sekuestruan marijuanë, shiringës dhe fara të marihuanës.

Pas dokumentimit të rastit, do të ngritet procedurë e përshtatshme./Telegrafi/