0Shares

Këngëtarja shqiptare, Argjentina Ramosaj, vazhdon të ngrisë shumë spekulime rreth jetës së saj private, kjo pasi ndarja e saj së fundmi po bjen gjithnjë e më shumë në kontradiktë sipsa burimeve tona.

Këngëtarja për disa vite ka qenë e fejuar, por diçka ndodhi dhe kjo fejesë u shkëput. Pas ndarjes së saj, spekulimet për lidhje të re nuk kishin të ndalur.

Për një kohë, këngëtarja pati një lidhje me firzerin Armend Gashi, por pak ditë më parë, edhe kjo lidhje mori fund.

Megjithatë shoqëria mes tyre nuk përfundoi. Burime të Telegrafit mësojnë se Argjentina dhe Armendi ende po e vazhdojnë shoqërinë e tyre dhe ai ende është frizeri i saj.

E siç duket këngëtarja nuk po mund ende të pajtohet me ndarjen nga Armendi.

Në faqen zyrtare të Facebook, ajo ka postuar një këngë të këngëtarit amerikan Frank Ocean, të quajtur “Thinking About You” që në shqip do të thotë “Mendoj për Ty”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)