0Shares

Djemt nga Prishtina të grupit Aragona Band kanë vendosur që të kthehen me një këngë të re, të cilës do t’ia shoqërojnë dhe një videoklip.

Kënga do të titullohet “Na ishte njëherë” dhe është me muzikë dhe tekst të Besim Bunjakut.

“Është një këngë shumë e bukur. Besojmë se do të jetë sukses i madh, përkundër projekteve shumë të suksesshme të së kaluarës”, ka theksuar për Telegrafin një prej anëtarëve, Shpend Haxhijakupi.

Videoklipi i këngës është punuar nga ASHA dhe të martën do të jetë premierë në Telegrafi.com

Aragona Band njihen për suksesin e jashtëzakonshëm në bashkëpunimin me Rozana Radin, “Tepër Jemi Dashtë” që është shndërruar në një hit të madh. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)