0Shares

Anne Hathaway e ka lëvduar publikisht bashkëshortin e saj, Adam Schulman, duke thënë se ai është njeri i mirë dhe tejet inteligjent.

Aktorja e cila ka qenë e nominuar për çmimin Oscar, u martua me aktorin Schulman më 31 shtator të këtij viti.
“Ai është njeri i mirë. Ai është tejet inteligjent. Ai dashuron pa frikë. Besimi i tij është i bukur. Ai është miku im më i mirë. Unë e dua atë, unë ndjej se kam bashkëshortin më të mirë në botë”, ka thënë Hathaway.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)