0Shares

Një prej ikonave të seksit dhe nudizmit në gjithë botën, Pamela Anderson, ka pohuar se gjoksi nuk është arma e saj kryesore, teksa vlerëson diçka tjetër para gjoksit të saj impresiv.

45 vjeçarja e cila ishte plot 14 herë në ballinën e revistës Playboy thotë se gjoksin nuk e konsideron asetin e saj më të çmuar.

“Gjoksi im? Është aq i mbivlerësuar. Gjoksi im eksploziv… Nuk e di nëse është pjesa më e mirë e trupit tim… mendoj se është buzëqeshja. Gjithçka tjetër është iluzion”, ka theksuar Anderson.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)