0Shares

Trajneri i PSG, Carlo Ancelotti, thotë se ai do ta kishte të vështirë të refuzojë një ofertë nga Reali i Madridit.

Ancelotti është lidhur me një zëvendësim të Jose Mourinhos te Reali, dhe po të kishte një ofertë, italiani nuk do të mendohej dy herë.

“Besoj se asnjë trajner në botë nuk do t’i thoshte ‘jo’ Madridit. Por, unë jam i lumtur te PSG. Kjo është ajo çfarë mund të them sot…”, ka thënë Ancelotti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)