0Shares

Portieri i Milanit, Marco Amelia, ka thënë se ardhja në Milan mund të jetë e mirë për problematikun, Mario Balotelli.

”Unë nuk e njoh Marion mirë, por mendoj se ai i ka kaluar momentet e vështira në jetën e tij”.

”Mendoj se do të ishte mirë për të që të vinte në Milan. Ky është një ambient që u jep hapësira tipave të ndryshëm të lojtarëve dhe jam i sigurt që ai dëshiron t’ua dëshmojë të gjithëve se është lojtar i madh”, ka thënë Amelia./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)