0Shares

Mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves, ka thënë se Sevilla i shtyri ata të punojnë shumë që ta sigurojnë fitoren 2-1 të shtunën.

“Ishte ndeshje e çuditshme veçanërisht se ishte tejet ftohtë, por në fund ia dolëm të fitonim”.

”Sevilla na shtyri të punojmë shumë që t’i marrim tri pikët. Ata nuk janë çfarëdo ekipi, ata janë rivalë të mëdhenj dhe kanë shumë kualitet”, ka thënë Alves pas ndeshjes. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)