0Shares

Mbrojtësi i Barcelonës, Dani Alves, ka thënë pas ndeshjes ndaj Granadas se kur është Lionel Messi në ekip gjërat bëhen më të lehta.

Messi shënoi golin e tij të 300-të ndaj Granadas dhe arriti të kthejë në lojë ekipin e tij për ta fituar ndeshjen, teksa Alves gjen vetëm fjalë të mira për të.

“Të luani përkrah Messit ju jep shumë qetësi. Gjërat kryhen më lehtë me të në ekip”, ka thënë Alves. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)