0Shares

Tom Cruise thotë se ka dashur të jetë aktor që nga koha kur ishte një djalosh i vogël dhe potencon se ndihet i privilegjuar që ka arritur të krijojë karrierë me punën që e do më së shumti.

Aktori 50 vjec gjithmonë pëlqen sfidat në jetë dhe secilin karakter nëpër film tenton ta luajë në mënyrën më të përkryer, pasi punën që ai e bën, e do që nga fëmijëria.

“Është gjithmonë mirë të krijosh karaktere të reja dhe të jetoni ëndrrën e të udhëtuarit nëpër botë dhe të takuarit kultura të ndryshme dhe njerëz të ndryshëm. Ndihem i privilegjuar që mund të bëj një gjë që e kam pasion nga fëmijëria. Më kujtohet kur kam qenë katërvjecar dhe kur ëndërroja për të bërë filma. Është jetë e mrekullueshme”, ka thënë Cruise. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)