0Shares

Një aksident ka ndodhur paraditen e së premtes në Tiranë. Si pasojë e përplasjes së një motori me një makinë, ka humbur jetën një prej personave që ndodhej në motor.

Aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Barrikadave, njofton Noa.

Viktima mësohet se është Edison Alushi, ndërsa i lënduar ka mbetur Bilbil Aga.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)