0Shares

Sot rreth orës 11:00, në rrugën Prishtinë-Pejë, në udhëkryqin për në Vitomiricë-Rozhajë, ka ndodhur një aksident komunikacionin, në të cilin janë përfshirë një autoambulancë dhe tri vetura të tjera.

Sipas policisë së Kosovës, e cila ka dal në vendin e ngjarjes, në këtë aksident ka një të lënduar lehtë, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)