0Shares

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero, ka thënë se ai po ndihet shumë i kënaqur te Citizenët dhe se ndonjëherë i duket sikur ka qenë aty për tërë jetën.

“Jam shumë i lumtur te City dhe ndihem shumë i vlerësuar këtu, gjë që do të thotë shumë për mua”.

“Ka kaluar më shumë se një vit e gjysmë prej se kam ardhur këtu, por ndonjëherë ndihem sikur kam qenë këtu për tërë jetën”.

“Mbaj marrëdhënie simbolike me tifozët që gjithmonë ma përkujtojnë titullin e kampionit dhe golin që shënova ndaj QPR-së. Si mund ta harroj atë? Për më shumë, pse do të doja ta harroja atë?”, ka thënë Aguero. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)