0Shares

Data 12 dhjetor 2012 i ka sjellë befasi edhe bukuroshes kosovare, Agnesa Vuthaj.

Ish-Miss Kosova dhe Miss Albania, e cila shumë herë ka deklaruar se është në pritje të njeriut që do t’ia ndryshojë jetën, më 12.12.’12. ka marrë një ofertë të këndshme.

“Unë që nuk e vlerësova si datë të veçantë ‘12.12.12’, sot në ora 12:12 mora një propozim për martesë! E befasuar!”, kështu ka shkruar Agnesa në Facebook duke mos dhënë më shumë detaje, ndërsa transmeton Vipat.info. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)