0Shares

Adelina Berisha thotë se ajo nuk do të jetë pjesë e programeve festive të Vitit të Ri, sepse aty ka shumë parregullsi.

“Të them të drejtën jam irrituar nga këto lloj organizimesh që po bëhen për festat e vitit të ri. Megjithatë kam refuzuar të jem pjesë e programeve festive për shkak të shumë parregullsive”.

“Unë dua ose të jem ashtu siç dëshiroj vetë në një program pa pasur trusninë e të tjerëve, ose të mos marrë pjesë fare. Prandaj nuk kam pranuar të jem lodër e të tjerëve dhe fundi fundit unë nuk luftoj për ‘famë’ por për punë”, ka thënë ajo për “Zëri”. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)