0Shares

Pronari i Chelseat, Roman Abramovich, është i gatshëm që të rikthejë në Stamford Bridge trajnerin legjendar të Bluve, Jose Mourinhon.

Guardian shkruan se vendimi i Guardiolës për t’iu bashkuar Bayernit të Munichut ka vënë Mourinhon në pozicion të mirë për të marrë një ftesë nga miliarderi rus teksa portugezi po përgatite të largohet.

Chelsea pritet që seriozisht të shqyrtojë mundësinë e Mourinhos, por pa munguar opsione tjera si Michael Laudrup, Diego Simeone dhe Jurgen Klopp. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)