LAJMI I FUNDIT:

Në fokus

Sulmi terrorist në veri, Vuçiqi e anuloi konferencën për shtyp të Petkoviqit, duke i bërtitur: “Çka do të thuash ti, kush të dha leje?”

Sulmi terrorist në veri, Vuçiqi e anuloi konferencën për shtyp të Petkoviqit, duke i bërtitur: “Çka do të thuash ti, kush të dha leje?”

Kosovë
Lista Serbe nderon terroristët e vrarë në Banjskë të Zveçanit

Lista Serbe nderon terroristët e vrarë në Banjskë të Zveçanit

Kosovë
Zoologu i famshëm britanik akuzohet për përdhunimin e qenve si dhe filmimin e këtyre gjërave – abuzoi me disa derisa ngordhën

Zoologu i famshëm britanik akuzohet për përdhunimin e qenve si dhe filmimin e këtyre gjërave – abuzoi me disa derisa ngordhën

Evropa
Njëra nga penalltitë të ekzekutuara në mënyrë skandaloze në histori të futbollit – protagonist Icardi

Njëra nga penalltitë të ekzekutuara në mënyrë skandaloze në histori të futbollit – protagonist Icardi

Ligat tjera
Sulmi terrorist në veri, Kurti e informon ambasadorin britanik: Ishte skenar për shumë më tepër të vrarë dhe gjakderdhje në Kosovë

Sulmi terrorist në veri, Kurti e informon ambasadorin britanik: Ishte skenar për shumë më tepër të vrarë dhe gjakderdhje në Kosovë

Kosovë
Për atë që disa njerëz bëjnë shkollë me vite të tëra, pëllumbat e mësojnë për 14 ditë!

Për atë që disa njerëz bëjnë shkollë me vite të tëra, pëllumbat e mësojnë për 14 ditë!

A e dini se...
Vrasësi refuzon të provojë metodën e re të dënimit me vdekje në SHBA

Vrasësi refuzon të provojë metodën e re të dënimit me vdekje në SHBA

Amerika
Politikani serb, Vuçiqit: Njëri terrorist i arrestuar në veri të Kosovës, kishte statusin e dëshmitarit të mbrojtur në rastin e vrasjes së Ivanoviqit

Politikani serb, Vuçiqit: Njëri terrorist i arrestuar në veri të Kosovës, kishte statusin e dëshmitarit të mbrojtur në rastin e vrasjes së Ivanoviqit

Siguri
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun Lajme
Të arrestuarit për terrorizëm mund të dënohen nga 25 vjet deri në burgim të përjetshëm

Të arrestuarit për terrorizëm mund të dënohen nga 25 vjet deri në burgim të përjetshëm

Drejtësi
Për lëkurën e yndyrshme, maskë me karota

Për lëkurën e yndyrshme, maskë me karota

Estetikë
Jaguari elektrik do të mund të karikohen në stacionet e Tesla

Jaguari elektrik do të mund të karikohen në stacionet e Tesla

Auto Lajme
Policia: Në manastir u gjet helmeta e Policisë së Kosovës që ishte marrë nga vendi ku u vra rreshteri Bunjaku

Policia: Në manastir u gjet helmeta e Policisë së Kosovës që ishte marrë nga vendi ku u vra rreshteri Bunjaku

Siguri
Vjen reagimi nga Armand Duka pas zgjedhjes si zëvendës president i UEFA-s

Vjen reagimi nga Armand Duka pas zgjedhjes si zëvendës president i UEFA-s

Ndërkombëtare
Me Gepardin gjerman, ukrainasit arrijnë të rrëzojnë dronin kamikaz të rusëve

Me Gepardin gjerman, ukrainasit arrijnë të rrëzojnë dronin kamikaz të rusëve

Evropa
Rusia e para, Serbia e treta në Evropë sipas Indeksit Global të Krimit të Organizuar

Rusia e para, Serbia e treta në Evropë sipas Indeksit Global të Krimit të Organizuar

Serbia

Në Trend

Më shumë
Sulmi terrorist në veri, Vuçiqi e anuloi konferencën për shtyp të Petkoviqit, duke i bërtitur: “Çka do të thuash ti, kush të dha leje?”

Sulmi terrorist në veri, Vuçiqi e anuloi konferencën për shtyp të Petkoviqit, duke i bërtitur: “Çka do të thuash ti, kush të dha leje?”

Lajme
Politikani serb, Vuçiqit: Njëri terrorist i arrestuar në veri të Kosovës, kishte statusin e dëshmitarit të mbrojtur në rastin e vrasjes së Ivanoviqit

Politikani serb, Vuçiqit: Njëri terrorist i arrestuar në veri të Kosovës, kishte statusin e dëshmitarit të mbrojtur në rastin e vrasjes së Ivanoviqit

Siguri
Sulmi terrorist në veri, Serwer propozime konkrete Perëndimit për Serbinë

Sulmi terrorist në veri, Serwer propozime konkrete Perëndimit për Serbinë

Lajme
Arrestohen edhe dy persona në veri, shkon në tetë numri i tyre - konfiskohen edhe armë

Arrestohen edhe dy persona në veri, shkon në tetë numri i tyre - konfiskohen edhe armë

Lajme
Dhjetëra automjete të KFOR-it nisen në drejtim të Leposaviqit

Dhjetëra automjete të KFOR-it nisen në drejtim të Leposaviqit

Lajme
Policia: Në manastir u gjet helmeta e Policisë së Kosovës që ishte marrë nga vendi ku u vra rreshteri Bunjaku

Policia: Në manastir u gjet helmeta e Policisë së Kosovës që ishte marrë nga vendi ku u vra rreshteri Bunjaku

Siguri
Kalo në kategori

Lajme

Çka ndodh me armatimin dhe mjetet e tjera të sekuestruara në aksionin kundër grupit terrorist?

Çka ndodh me armatimin dhe mjetet e tjera të sekuestruara në aksionin kundër grupit terrorist?

Lajme
Sulmi terrorist në veri, Kurti e informon ambasadorin britanik: Ishte skenar për shumë më tepër të vrarë dhe gjakderdhje në Kosovë

Sulmi terrorist në veri, Kurti e informon ambasadorin britanik: Ishte skenar për shumë më tepër të vrarë dhe gjakderdhje në Kosovë

Lajme
Policia konfiskon në Banjskë një veturë të sulmuesve – e njëjta mban stiker të regjistrimit në Serbi

Policia konfiskon në Banjskë një veturë të sulmuesve – e njëjta mban stiker të regjistrimit në Serbi

Lajme
Vazhdon operacioni i policisë në veri, arrestohen edhe dy persona, shkon në tetë numri i tyre – konfiskohen edhe armë

Vazhdon operacioni i policisë në veri, arrestohen edhe dy persona, shkon në tetë numri i tyre – konfiskohen edhe armë

Lajme
Ministrja e Jashtme e Gjermanisë: Serbia duhet të bëjë thirrje për heqje dorë nga dhuna

Ministrja e Jashtme e Gjermanisë: Serbia duhet të bëjë thirrje për heqje dorë nga dhuna

Lajme
Osmani takohet me Hovenierin, kërkon që Serbia të mbahet përgjegjëse për sulmin e fundit ndaj Kosovës

Osmani takohet me Hovenierin, kërkon që Serbia të mbahet përgjegjëse për sulmin e fundit ndaj Kosovës

Lajme
Kalo në kategori
Ministri grek i Emigrimit: Janë larguar shumë shqiptarë, duan rroga më të mira

Ministri grek i Emigrimit: Janë larguar shumë shqiptarë, duan rroga më të mira

Lajme
Kursi i këmbimit në Shqipëri, eksperti: Ekuilibër i ri strukturor, ndikim turizmi dhe dërgesat e emigrantëve

Kursi i këmbimit në Shqipëri, eksperti: Ekuilibër i ri strukturor, ndikim turizmi dhe dërgesat e emigrantëve

Lajme
Homazhe në Tiranë për heroin e Kosovës, Afrim Bunjaku

Homazhe në Tiranë për heroin e Kosovës, Afrim Bunjaku

Lajme
Kush e nxiti për videon e Gjicit, flet Alma Kaçi: Nuk është iniciativë personale, aty isha në rol

Kush e nxiti për videon e Gjicit, flet Alma Kaçi: Nuk është iniciativë personale, aty isha në rol

Lajme
Kalo në kategori
Terminali, shpëtim për bizneset e Pollogut

Terminali, shpëtim për bizneset e Pollogut

Lajme
Kalo në kategori
Digjet një veturë në Leposaviq

Digjet një veturë në Leposaviq

Kronika e Zezë
Plagoset një person në Prishtinë

Plagoset një person në Prishtinë

Kronika e Zezë
Kalo në kategori

Sport

Më shumë
Konfirmohet se sa ndeshje do të mungojë Arda Guler, pas lëndimit të fundit

Konfirmohet se sa ndeshje do të mungojë Arda Guler, pas lëndimit të fundit

La Liga
Carlo Ancelotti reagon pas lajmeve se Xabi Alonso do jetë pasardhësi i tij tek Real Madrid

Carlo Ancelotti reagon pas lajmeve se Xabi Alonso do jetë pasardhësi i tij tek Real Madrid

La Liga
Njëra nga penalltitë të ekzekutuara në mënyrë skandaloze në histori të futbollit - protagonist Icardi

Njëra nga penalltitë të ekzekutuara në mënyrë skandaloze në histori të futbollit - protagonist Icardi

Ligat tjera
Vjen reagimi nga Armand Duka pas zgjedhjes si zëvendës president i UEFA-s

Vjen reagimi nga Armand Duka pas zgjedhjes si zëvendës president i UEFA-s

Ndërkombëtare
Problemi i madh me Nicolas Jackson nuk është mungesa e golave

Problemi i madh me Nicolas Jackson nuk është mungesa e golave

Premier League
Zbulohet përplasja në fund të ndeshjes mes Bellingham dhe Azpilicuetas: Ju nuk mund të flisni për 'Fair-Play'

Zbulohet përplasja në fund të ndeshjes mes Bellingham dhe Azpilicuetas: Ju nuk mund të flisni për 'Fair-Play'

La Liga
Kalo në kategori

Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Magazina
Julia Fox zbulon se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me Kanye West gjatë lidhjes së tyre të shkurtër

Julia Fox zbulon se nuk ka pasur marrëdhënie seksuale me Kanye West gjatë lidhjes së tyre të shkurtër

Magazina
Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz i dedikojnë tatuazhe njëri-tjetrit

Magazina
Kalo në kategori

Botë

Më shumë
Rusia e para, Serbia e treta në Evropë sipas Indeksit Global të Krimit të Organizuar

Rusia e para, Serbia e treta në Evropë sipas Indeksit Global të Krimit të Organizuar

Serbia
Dodik sikur Vuçiq: Republika Srpska shpall ditë zie për terroristët serbë të vrarë në Kosovë

Dodik sikur Vuçiq: Republika Srpska shpall ditë zie për terroristët serbë të vrarë në Kosovë

Bosnja
Vrasësi refuzon të provojë metodën e re të dënimit me vdekje në SHBA

Vrasësi refuzon të provojë metodën e re të dënimit me vdekje në SHBA

Amerika
Erdogan kushtëzon SHBA-në: Do të miratojmë kandidaturën e Suedisë në NATO nëse na shitni F-16

Erdogan kushtëzon SHBA-në: Do të miratojmë kandidaturën e Suedisë në NATO nëse na shitni F-16

Turqia
Analisti ushtarak gjerman: Sulmet në Krime janë katastrofike për Rusinë

Analisti ushtarak gjerman: Sulmet në Krime janë katastrofike për Rusinë

Evropa
“Dëgjuam fjalë të zbrazëta nga Vuçiqi - radhën e ka BeH”: Mediumi serb me një analizë për ngjarjet në Kosovë dhe për përhapjen e mundshme të konfliktit në rajon

“Dëgjuam fjalë të zbrazëta nga Vuçiqi - radhën e ka BeH”: Mediumi serb me një analizë për ngjarjet në Kosovë dhe për përhapjen e mundshme të konfliktit në rajon

Serbia
Kalo në kategori

Ekonomi

Më shumë
ATOMI hap konkurs për inteligjentët

ATOMI hap konkurs për inteligjentët

Instituti ATOMI
Inovacion në dizajnin e dritareve - sistemi modular 'Elegant' nga Deceuninck

Inovacion në dizajnin e dritareve - sistemi modular 'Elegant' nga Deceuninck

Deceuninck
Linjë e re inovative e  probiotikëve - Vitalia

Linjë e re inovative e probiotikëve - Vitalia

Vitalia
Hapet Thirrja Publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje, qytetarët mund të aplikojnë deri më 22 nëntor

Hapet Thirrja Publike për subvencionim të pajisjeve efiçiente për ngrohje, qytetarët mund të aplikojnë deri më 22 nëntor

Ekonomi
Rritet për 18 për qind numri i përfitueseve nga skema e pensioneve të moshës

Rritet për 18 për qind numri i përfitueseve nga skema e pensioneve të moshës

Ekonomi
Remitencat nga mërgata, vetëm në muajin gusht u sollën mbi 140 milionë euro në Kosovë

Remitencat nga mërgata, vetëm në muajin gusht u sollën mbi 140 milionë euro në Kosovë

Ekonomi
Kalo në kategori

Kultura

Më shumë
Harta e shteteve të Evropës, gjatë 2400 vjetëve

Harta e shteteve të Evropës, gjatë 2400 vjetëve

Kulture
Enver Hoxha dhe Skënderbeu në një pikturë!

Enver Hoxha dhe Skënderbeu në një pikturë!

Kulture
Ndihmesë për rehabilitimin e toponimeve shqipe të Kosovës

Ndihmesë për rehabilitimin e toponimeve shqipe të Kosovës

Analiza
“Kulla e Ngujimit” dhe historia e izolimeve

“Kulla e Ngujimit” dhe historia e izolimeve

Kulture
Vepra e pabotuar e Mitrush Kutelit

Vepra e pabotuar e Mitrush Kutelit

Kulture
Hirshmëria e Mozartit

Hirshmëria e Mozartit

Kulture
Kalo në kategori

Stili

Më shumë
Për atë që disa njerëz bëjnë shkollë me vite të tëra, pëllumbat e mësojnë për 14 ditë!

Për atë që disa njerëz bëjnë shkollë me vite të tëra, pëllumbat e mësojnë për 14 ditë!

A e dini se...
Janë katër shenja të horoskopit të cilëve u shkon roli i prindit më shumë se kujtdo tjetër

Janë katër shenja të horoskopit të cilëve u shkon roli i prindit më shumë se kujtdo tjetër

Astrologji
Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Ajo që shihni për herë të parë në një foto mund të zbulojë aspekte të fshehura të personalitetit tuaj

Lifestyle
Përse qentë dëshirojnë të vrapojnë nëpër shtëpi?

Përse qentë dëshirojnë të vrapojnë nëpër shtëpi?

Kërshëri
Pija që konsiderohet e shëndetshme, mund të shkaktojë inflamacion dhe yndyrë në bark

Pija që konsiderohet e shëndetshme, mund të shkaktojë inflamacion dhe yndyrë në bark

Stil

"Të gjitha gjërat më të mira ndodhin papritur...": Njëzet thënie që do të nguliten thellë në zemrën dhe mendjen tuaj - mesazhe për jetën

Këshilla Lifestyle
Kalo në kategori

Femra

Më shumë
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Georgina Rodriguez duket mahnitëse me veshje tradicionale arabe

Georgina Rodriguez duket mahnitëse me veshje tradicionale arabe

Femra
Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Femra
Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Këshilla dhe arsye
Për lëkurën e yndyrshme, maskë me karota

Për lëkurën e yndyrshme, maskë me karota

Estetikë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Kalo në kategori

Shëndetësi

Më shumë
Çka është bypass-i aorto-koronar?

Çka është bypass-i aorto-koronar?

Shëndetësi
Mund të jenë kërcënuese për jetën: Simptomat që tregojnë mundësinë e një mpiksjeje gjaku

Mund të jenë kërcënuese për jetën: Simptomat që tregojnë mundësinë e një mpiksjeje gjaku

Shëndetësi
Ushqimi i shpejtë është fatal për inteligjencën

Ushqimi i shpejtë është fatal për inteligjencën

Shëndetësi Lajme
Çfarë i ndodhë trupit nëse filloni të hani mjaltë para gjumit

Çfarë i ndodhë trupit nëse filloni të hani mjaltë para gjumit

Nutricion
Klinika Zhan Mitrev: Gjithçka që duhet të dini për kardiomiopatinë hipertrofike

Klinika Zhan Mitrev: Gjithçka që duhet të dini për kardiomiopatinë hipertrofike

Shendetesi
Teknikë e thjeshtë e frymëmarrjes që e eliminon stresin

Teknikë e thjeshtë e frymëmarrjes që e eliminon stresin

Shëndetësi
Kalo në kategori

Kuzhina

Më shumë
Reçel me boronica dhe çokollatë

Reçel me boronica dhe çokollatë

Ëmbëlsirë
Bukë më të mirë kurrë nuk e keni ngrënë: Pogaçja portugeze me miell misri dhe me mjaltë

Bukë më të mirë kurrë nuk e keni ngrënë: Pogaçja portugeze me miell misri dhe me mjaltë

Nga duart tua
Mënyra e shëndetshme për përgatitjen e vezëve, ruan lëndët ushqyese dhe ul rrezikun e sëmundjeve të zemrës

Mënyra e shëndetshme për përgatitjen e vezëve, ruan lëndët ushqyese dhe ul rrezikun e sëmundjeve të zemrës

Kuzhina
Truk për patate të pjekura perfekt

Truk për patate të pjekura perfekt

Në çdo kohë
Pastiço me perime

Pastiço me perime

Kuzhina
Byrek me kos dhe vezë

Byrek me kos dhe vezë

Kuzhina
Kalo në kategori

Auto

Më shumë
Kjo është vetura që kushton 100 milionë dollarë dhe vetëm një njeri në botë posedon të drejtën për ta vozitur

Kjo është vetura që kushton 100 milionë dollarë dhe vetëm një njeri në botë posedon të drejtën për ta vozitur

Auto
Jaguari elektrik do të mund të karikohen në stacionet e Tesla

Jaguari elektrik do të mund të karikohen në stacionet e Tesla

Auto
Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Një shofer kamioni amerikan bën një gabim multi milionësh, godet urën teksa si ngarkesë kishte një helikopter

Auto
MrBeast teston veturën që supozohet të jetë

MrBeast teston veturën që supozohet të jetë "makina më e sigurt në planet" - a i mbijeton shpërthimit?

Auto
Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Si “i disiplinon” shoferët arrogantë Danimarka

Auto
Nissan tani e tutje do të lansojë vetëm vetura elektrike në Evropë

Nissan tani e tutje do të lansojë vetëm vetura elektrike në Evropë

Auto
Kalo në kategori

Tech

Më shumë
Pse evropianët paguajnë më shumë për iPhone sesa amerikanët

Pse evropianët paguajnë më shumë për iPhone sesa amerikanët

Teknologji
Pesë arsyet pse duhet ta blini modelin iPhone 15 Pro Max

Pesë arsyet pse duhet ta blini modelin iPhone 15 Pro Max

Teknologji
A i mbijeton iPhone 15 Pro hedhjes nga një makinë në lëvizje, shikoni këtë video

A i mbijeton iPhone 15 Pro hedhjes nga një makinë në lëvizje, shikoni këtë video

Teknologji
Apple thotë se shenjat e gishtërinjve mund të ‘ndryshojnë përkohësisht ngjyrën' e kornizës së titanit tek modelet Pro të iPhone 15

Apple thotë se shenjat e gishtërinjve mund të ‘ndryshojnë përkohësisht ngjyrën' e kornizës së titanit tek modelet Pro të iPhone 15

Teknologji
Së shpejti do të mund të komunikoni me zë me ChatGPT-n

Së shpejti do të mund të komunikoni me zë me ChatGPT-n

Teknologji
Finlanda ndalon shitjen e telefonave Xiaomi

Finlanda ndalon shitjen e telefonave Xiaomi

Teknologji
Kalo në kategori

Fun

Më shumë
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Virale
Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Spanjollja pa që veshi i rridhte gjak, shkoi menjëherë te mjeku: U tmerrua kur pa se çfarë nxori doktori

Fun
Stuhia e fuqishme solli renë e çuditshme mbi Oklahoma, dukej sikur në shtetin amerikan kishte “shpërthyer bomba bërthamore”

Stuhia e fuqishme solli renë e çuditshme mbi Oklahoma, dukej sikur në shtetin amerikan kishte “shpërthyer bomba bërthamore”

Interesante
Kalo në kategori

Më të lexuarat

Gashi: Në bazë të ligjeve të Kosovës, të arrestuarit për sulmin në veri mund të dënohen me burgim të përjetshëm

Gashi: Në bazë të ligjeve të Kosovës, të arrestuarit për sulmin në veri mund të dënohen me burgim të përjetshëm

Lajme
Avokati serb: Numri i serbëve të vrarë në sulmin terrorist në veri mund të shkojë deri në 10, ka edhe të plagosur

Avokati serb: Numri i serbëve të vrarë në sulmin terrorist në veri mund të shkojë deri në 10, ka edhe të plagosur

Lajme
Pamje me dron të ikjës së grupit terrorist serb nga Manastiri i Banjskës

Pamje me dron të ikjës së grupit terrorist serb nga Manastiri i Banjskës

Lajme
Kurti jep detaje të arsenalit të armëve të sekuestruara: Serbia duhet të mbahet përgjegjëse për sponsorizimin e terrorizmit

Kurti jep detaje të arsenalit të armëve të sekuestruara: Serbia duhet të mbahet përgjegjëse për sponsorizimin e terrorizmit

Siguri
Arrestime, armatim i sekuestruar e reagime ndërkombëtare - e tëra që ndodhi përgjatë ditës së hënë

Arrestime, armatim i sekuestruar e reagime ndërkombëtare - e tëra që ndodhi përgjatë ditës së hënë

Lajme
Avokatët zbardhin dëshmitë e serbëve të arrestuar për sulmin terrorist

Avokatët zbardhin dëshmitë e serbëve të arrestuar për sulmin terrorist

Siguri