LAJMI I FUNDIT:

Në fokus

Tuchel përmend lojtarët që mësoi shumë prej tyre kur ishte te Chelsea, por të kundërtën e thotë për Mbappen

Tuchel përmend lojtarët që mësoi shumë prej tyre kur ishte te Chelsea, por të kundërtën e thotë për Mbappen

Premier League
Pesë qytetet me ajrin më të pastër në Evropë

Pesë qytetet me ajrin më të pastër në Evropë

Çfarë të vizitosh
Dosja e Prokurorisë për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt – “Unë ta zgjidhi këtë punë”

Dosja e Prokurorisë për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt – “Unë ta zgjidhi këtë punë”

Drejtësi
“Garanci ligjore” – nga Brazili e quajnë të kryer marrëveshjen me Ancelottin

“Garanci ligjore” – nga Brazili e quajnë të kryer marrëveshjen me Ancelottin

La Liga
“Ju mund ta shihni nga festimi se sa shumë do të thoshte fitorja për ne” – fjalët e  Alexander-Arnold pas fitores ndaj Fulham

“Ju mund ta shihni nga festimi se sa shumë do të thoshte fitorja për ne” – fjalët e Alexander-Arnold pas fitores ndaj Fulham

Premier League
Kurti përshëndet bashkimin e pesë partive në Luginë: Shqiptarët duhet të përfaqësohen në parlamentin e Serbisë

Kurti përshëndet bashkimin e pesë partive në Luginë: Shqiptarët duhet të përfaqësohen në parlamentin e Serbisë

Lugina
Gati 25 vjet pas zbarkimit, NATO-ja shqyrton përforcime të përhershme në Kosovë

Gati 25 vjet pas zbarkimit, NATO-ja shqyrton përforcime të përhershme në Kosovë

Siguri
Nga java në javë, nga skandali në skandal nga gjyqtarët në Ligën Premier, tani në duelin Man City-Tottenham

Nga java në javë, nga skandali në skandal nga gjyqtarët në Ligën Premier, tani në duelin Man City-Tottenham

Premier League
Banorët pozojnë me maskotat pranë divanit gjigant të dizajnuar nga Ciao Berto

Banorët pozojnë me maskotat pranë divanit gjigant të dizajnuar nga Ciao Berto

Yjet
Grupi Houthi thotë se shënjestroi dy anije izraelite – Pentagoni “i vetëdijshëm për raportet e sulmit në Detin e Kuq”

Grupi Houthi thotë se shënjestroi dy anije izraelite – Pentagoni “i vetëdijshëm për raportet e sulmit në Detin e Kuq”

Nga Bota
Largoni dhimbjen e kokës në 15 sekonda: Ky truk do t’ju lehtësojë këtë mundim në çast

Largoni dhimbjen e kokës në 15 sekonda: Ky truk do t’ju lehtësojë këtë mundim në çast

Të tjera
Izraeli thotë se ka zbuluar 800 “boshte” drejt tuneleve të Hamasit poshtë Gazës

Izraeli thotë se ka zbuluar 800 “boshte” drejt tuneleve të Hamasit poshtë Gazës

Nga Bota
Klubi nga Liga Premier pritet të goditet nga një embargo, nuk ka paguar agjentët në kohë

Klubi nga Liga Premier pritet të goditet nga një embargo, nuk ka paguar agjentët në kohë

Premier League
Një model i vjetër “i ndryshkur” i Ford shitet për më shumë se 200 mijë euro

Një model i vjetër “i ndryshkur” i Ford shitet për më shumë se 200 mijë euro

Auto Lajme
Si të veproni kur fëmija juaj ju akuzon se nuk e doni?

Si të veproni kur fëmija juaj ju akuzon se nuk e doni?

Këshilla për prindër
Xavi ka gati largimin e parë nga Barcelona për afatin e janarit

Xavi ka gati largimin e parë nga Barcelona për afatin e janarit

La Liga

Në Trend

Më shumë
Dosja e Prokurorisë për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt -

Dosja e Prokurorisë për rastin e vrasjes së Liridona Ademajt - "Unë ta zgjidhi këtë punë"

Drejtësi
Deputeti suedez bën homazhe për Liridona Ademajn: Ishte e mahnitshme, vlerësohej nga të gjithë

Deputeti suedez bën homazhe për Liridona Ademajn: Ishte e mahnitshme, vlerësohej nga të gjithë

Lajme
Bastiset sërish argjendaria në Prishtinë, një i arrestuar

Bastiset sërish argjendaria në Prishtinë, një i arrestuar

Siguri
Publikimi i video-incizimit për ish-prokurorin Metush Biraj, reagon ministrja Haxhiu

Publikimi i video-incizimit për ish-prokurorin Metush Biraj, reagon ministrja Haxhiu

Drejtësi
Përzgjedhësi i Kroacisë befason me deklaratën e tij për Shqipërinë

Përzgjedhësi i Kroacisë befason me deklaratën e tij për Shqipërinë

Përfaqësueset
Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Publikohet video e sikletshme e Santianës, zhvishet në sy të banorëve të tjerë për të ndërruar veshjen

Magazina
Kalo në kategori

Lajme

Kërkohet privatësi gjatë rivarrimit të Liridona Ademajt

Kërkohet privatësi gjatë rivarrimit të Liridona Ademajt

Lajme
Kurti për rastin e Liridonës: Personat e përfshirë në vrasje duhet ta marrin dënimin maksimal

Kurti për rastin e Liridonës: Personat e përfshirë në vrasje duhet ta marrin dënimin maksimal

Lajme

"Ishte e dashur, e donte jetën familjare dhe dy djemtë e saj", kolegët suedez e kujtojnë Liridona Ademaj-Murseli

Lajme
Pas vrasjes, trupi i Liridonës do të rivarroset nesër në fshatin e saj të lindjes

Pas vrasjes, trupi i Liridonës do të rivarroset nesër në fshatin e saj të lindjes

Lajme
Zbardhja e vrasjes së Liridonës, eksperti: Policia vendosi kamera të fshehta në afërsi të vendit të krimit

Zbardhja e vrasjes së Liridonës, eksperti: Policia vendosi kamera të fshehta në afërsi të vendit të krimit

Lajme
Osmani-von der Leyen diskutojn֝ë për afrimin e Kosovës me BE-në

Osmani-von der Leyen diskutojn֝ë për afrimin e Kosovës me BE-në

Lajme
Kalo në kategori
Kërkohet paraburgim për tre nga pesë personat e arrestuar për zhdukjen e Vanjës

Kërkohet paraburgim për tre nga pesë personat e arrestuar për zhdukjen e Vanjës

Lajme
Një amerikan bëri rrëmujë në Shkup, ka prish rendin dhe qetësinë publike

Një amerikan bëri rrëmujë në Shkup, ka prish rendin dhe qetësinë publike

Lajme
Rruga Tetovë-Vicë pësoi rrëshqitje të dheut, nga komuna e Tetovës thonë se kanë marrë masa

Rruga Tetovë-Vicë pësoi rrëshqitje të dheut, nga komuna e Tetovës thonë se kanë marrë masa

Lajme
Arrestohen disa persona nga Tetova, pasi u kapën në flagrancë

Arrestohen disa persona nga Tetova, pasi u kapën në flagrancë

Lajme
ESM: Nikolloski nuk ka thënë të vërtetën

ESM: Nikolloski nuk ka thënë të vërtetën

Lajme
ASH: Lajmet për përçarje dhe dalje nga Qeveria janë thjeshtë fabrikime

ASH: Lajmet për përçarje dhe dalje nga Qeveria janë thjeshtë fabrikime

Lajme
Kalo në kategori
Policia Kufitare sekuestron 24 thika në Merdar

Policia Kufitare sekuestron 24 thika në Merdar

Kronika e Zezë
Sulmoi fizikisht babanë e tij, arrestohet i dyshuari në Malishevë

Sulmoi fizikisht babanë e tij, arrestohet i dyshuari në Malishevë

Kronika e Zezë
Shtetasit suedezë i morën me qera veturat Porsche dhe BMW në Aeroportin

Shtetasit suedezë i morën me qera veturat Porsche dhe BMW në Aeroportin "Adem Jashari", dhe nuk i kthyen më

Kronika e Zezë
Vdes një person në Gjilan, dyshohet se kreu vetëvrasje duke u hedhur në ujë tek penda e fshatit Livoç

Vdes një person në Gjilan, dyshohet se kreu vetëvrasje duke u hedhur në ujë tek penda e fshatit Livoç

Kronika e Zezë
Zhduken dy të mitur në Istog e Gjakovë – policia nis hetimet

Zhduken dy të mitur në Istog e Gjakovë – policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Në një bankë në Gjilan deponohen para të falsifikuara në vlerë prej 749 euro

Në një bankë në Gjilan deponohen para të falsifikuara në vlerë prej 749 euro

Kronika e Zezë
Kalo në kategori
​Prokuroria e Tiranës dosje për 56 persona, miliona euro dëme shtetit

​Prokuroria e Tiranës dosje për 56 persona, miliona euro dëme shtetit

Lajme
Një 31-vjeçare shqiptare vdes në një aksident në Rimini të Italisë

Një 31-vjeçare shqiptare vdes në një aksident në Rimini të Italisë

Lajme
I dogjën makinën para shtëpisë në Shqipëri, reagon personazhi i njohur në TikTok

I dogjën makinën para shtëpisë në Shqipëri, reagon personazhi i njohur në TikTok

Lajme
Entjan Nikulaj, viktima e radhës e përplasjeve mes fisit Nikuaj dhe Leksatkajve - tre persona të përfshirë në atentat

Entjan Nikulaj, viktima e radhës e përplasjeve mes fisit Nikuaj dhe Leksatkajve - tre persona të përfshirë në atentat

Lajme
Hasani kërkon njohjen e Kosovës në Samitin e OSBE-së: Meriton karrigen e saj këtu

Hasani kërkon njohjen e Kosovës në Samitin e OSBE-së: Meriton karrigen e saj këtu

Lajme
Pazaret e Fuqive të Mëdha me territoret shqiptare dhe kompromisi për njohjen e shtetit

Pazaret e Fuqive të Mëdha me territoret shqiptare dhe kompromisi për njohjen e shtetit

Lajme
Kalo në kategori

Sport

Më shumë
Nga java në javë, nga skandali në skandal nga gjyqtarët në Ligën Premier, tani në duelin Man City-Tottenham

Nga java në javë, nga skandali në skandal nga gjyqtarët në Ligën Premier, tani në duelin Man City-Tottenham

Premier League
UEFA me lajm të hidhur për tifozët që duan të shkojnë në Gjermani për Euro 2024

UEFA me lajm të hidhur për tifozët që duan të shkojnë në Gjermani për Euro 2024

Përfaqësueset
UEFA nis hetimet, por mësohet se kush qëndron pas momentit kur u dëgjuan zërat erotik në shortin e Euro 2024

UEFA nis hetimet, por mësohet se kush qëndron pas momentit kur u dëgjuan zërat erotik në shortin e Euro 2024

Përfaqësueset
UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë

UEFA identifikon ndeshjen me rrezikshmëri të lartë për Euro 2024 - tifozët e këtij vendi janë "kafshë"

Përfaqësueset
Guardiola di diçka më shumë: Paralajmëron vite të errëta për Manchester Cityn

Guardiola di diçka më shumë: Paralajmëron vite të errëta për Manchester Cityn

Premier League
Mullerit i thuhet të largohet nga Bayerni, madje i emërohet edhe destinacioni i ri

Mullerit i thuhet të largohet nga Bayerni, madje i emërohet edhe destinacioni i ri

Bundesliga
Kalo në kategori

Magazina

Më shumë
Xhuli Nura flet e zhgënjyer pas largimit nga “Dancing With the Stars Albania”: Kam shpenzuar financiarisht dhe nuk u vlerësova

Xhuli Nura flet e zhgënjyer pas largimit nga “Dancing With the Stars Albania”: Kam shpenzuar financiarisht dhe nuk u vlerësova

Magazina
Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Mostransparencë me publikun - Santiana merr mesazh nga i dashuri në dhomën e rrëfimit?

Magazina
Blerando - një tjetër banor që falet në Big Brother VIP Kosova 2?

Blerando - një tjetër banor që falet në Big Brother VIP Kosova 2?

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Çfarë lidhje kanë mes vete Monika Salihu dhe Rita Ora?

Magazina
“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

“E kanë parë familja e vet videon”, Santiana në gjendje të rënduar emocionale pasi i dashuri nuk i dha sinjal

Magazina
Kalo në kategori

Botë

Më shumë
Borë deri në 45 centimetra në Gjermani, një aeroplan ngriu në aeroportin e Mynihut

Borë deri në 45 centimetra në Gjermani, një aeroplan ngriu në aeroportin e Mynihut

Evropa
Klitschko kritikon ashpër presidentin ukrainas

Klitschko kritikon ashpër presidentin ukrainas

Evropa
Grupi Houthi thotë se shënjestroi dy anije izraelite – Pentagoni “i vetëdijshëm për raportet e sulmit në Detin e Kuq”

Grupi Houthi thotë se shënjestroi dy anije izraelite – Pentagoni “i vetëdijshëm për raportet e sulmit në Detin e Kuq”

Botë
Izraeli thotë se ka zbuluar 800 “boshte” drejt tuneleve të Hamasit poshtë Gazës

Izraeli thotë se ka zbuluar 800 “boshte” drejt tuneleve të Hamasit poshtë Gazës

Botë
Një i vdekur dhe dy të plagosur, momenti kur 'policia e armatosur i afrohet të dyshuarit' në një rrugë në Paris

Një i vdekur dhe dy të plagosur, momenti kur 'policia e armatosur i afrohet të dyshuarit' në një rrugë në Paris

Evropa
Pesë të vdekur, përfshirë të dyshuarin – pas një sulmi me thikë dhe zjarr në Queens, New York - policia jep detajet

Pesë të vdekur, përfshirë të dyshuarin – pas një sulmi me thikë dhe zjarr në Queens, New York - policia jep detajet

Amerika
Kalo në kategori

Ekonomi

Më shumë
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Viva Fresh Store
EEEXPLORE Kosova –  Eksploro, përfshiju, fuqizo

EEEXPLORE Kosova –  Eksploro, përfshiju, fuqizo

SPEEEX
Problemi me 2 euro false, qytetarët dhe bizneset gjejnë metoda për identifikimin e tyre

Problemi me 2 euro false, qytetarët dhe bizneset gjejnë metoda për identifikimin e tyre

Mirjeta Hajzeraj
Konkurset e hapura në Telegrafi Jobs - një platformë e dedikuar për të gjetur karrierën tuaj të ardhshme

Konkurset e hapura në Telegrafi Jobs - një platformë e dedikuar për të gjetur karrierën tuaj të ardhshme

Telegrafi Jobs
Komuna e Obiliqit merr vendim për faljen e borxhit për tatimin në pronë

Komuna e Obiliqit merr vendim për faljen e borxhit për tatimin në pronë

Ekonomi
Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Creative Hub Kosovo
Kalo në kategori

Kultura

Më shumë
Deputeti serb Dragisha Lapçeviq, më 6 shkurt 1914: Do të na ndjekin fatkeqësitë, nëse nuk e ndryshojmë politikën ndaj shqiptarëve

Deputeti serb Dragisha Lapçeviq, më 6 shkurt 1914: Do të na ndjekin fatkeqësitë, nëse nuk e ndryshojmë politikën ndaj shqiptarëve

Kulture
Pushtues nuk kishte, as luftë nuk pati, por ta gëzoni

Pushtues nuk kishte, as luftë nuk pati, por ta gëzoni "çlirimin"!

Kulture
Tezat për vendin e origjinës të familjes Kastrioti

Tezat për vendin e origjinës të familjes Kastrioti

Kulture
Ditari i Kosta Novakoviqit, për krimet e Serbisë në Shqipëri

Ditari i Kosta Novakoviqit, për krimet e Serbisë në Shqipëri

Kulture
Thënie të zgjuara të emrave të mëdhenj:  Jeta është përgatitje e gjatë për diçka që nuk ndodh!

Thënie të zgjuara të emrave të mëdhenj: Jeta është përgatitje e gjatë për diçka që nuk ndodh!

Fjala+
Dhjetë shkronjat që dikur ekzistonin në alfabetin anglez

Dhjetë shkronjat që dikur ekzistonin në alfabetin anglez

Kulture
Kalo në kategori

Stili

Më shumë
Truku për pastrimin e frigoriferit ngrirës: Një gjë e vogël mund t'ju ndihmojë të hiqni qafe akullin e grumbulluar

Truku për pastrimin e frigoriferit ngrirës: Një gjë e vogël mund t'ju ndihmojë të hiqni qafe akullin e grumbulluar

Bëje vet
Ishulli i fantazmave, një vend ku pasqyrat ishin të ndaluara

Ishulli i fantazmave, një vend ku pasqyrat ishin të ndaluara

Çfarë të vizitosh
A janë maçokët më përkëdhelës se macet?

A janë maçokët më përkëdhelës se macet?

Kërshëri
Shkrini frigoriferin për gjysmë ore: Ju duhet vetëm një gjë

Shkrini frigoriferin për gjysmë ore: Ju duhet vetëm një gjë

Bëje vet
Testi i pjekurisë mendore: E shihni fillimisht ujkun apo qengjin?

Testi i pjekurisë mendore: E shihni fillimisht ujkun apo qengjin?

Stil
Tri ngjyra do të dominojnë në vitin 2024 për mirëqenien në shtëpinë tuaj

Tri ngjyra do të dominojnë në vitin 2024 për mirëqenien në shtëpinë tuaj

Këshilla dhe ide
Kalo në kategori

Femra

Më shumë
Si të veproni kur fëmija juaj ju akuzon se nuk e doni?

Si të veproni kur fëmija juaj ju akuzon se nuk e doni?

Këshilla për prindër
Vaji i rozmarinës për rritjen e flokëve përdoret gabimisht nga shumë njerëz!

Vaji i rozmarinës për rritjen e flokëve përdoret gabimisht nga shumë njerëz!

Flokë dhe stil
Të gjithë shikimin e kanë te këpucët e Julia Roberts: Nuk e kemi parë kurrë në një version kaq të çuditshëm

Të gjithë shikimin e kanë te këpucët e Julia Roberts: Nuk e kemi parë kurrë në një version kaq të çuditshëm

Moda
Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Moda

"Nude e thellë" është nuanca perfekte e buzëkuqit për ta provuar këtë sezon

Grim
Asnjë prind nuk është perfekt: Gjashtë mënyra sesi ata ndikojnë negativisht në rritjen e fëmijëve të tyre

Asnjë prind nuk është perfekt: Gjashtë mënyra sesi ata ndikojnë negativisht në rritjen e fëmijëve të tyre

Këshilla për prindër
Kalo në kategori

Shëndetësi

Më shumë
Largoni dhimbjen e kokës në 15 sekonda: Ky truk do t'ju lehtësojë këtë mundim në çast

Largoni dhimbjen e kokës në 15 sekonda: Ky truk do t'ju lehtësojë këtë mundim në çast

Shëndetësi
Mjekimi i sëmundjes koronare

Mjekimi i sëmundjes koronare

Shëndetësi
Migrena: Shkencëtarët pretendojnë se më në fund kanë gjetur shkakun e tyre

Migrena: Shkencëtarët pretendojnë se më në fund kanë gjetur shkakun e tyre

Shëndetësi
Uthulla e mollës, shëruese nëse përdoret për çdo ditë

Uthulla e mollës, shëruese nëse përdoret për çdo ditë

Shëndetësi
Nëse sytë tuaj janë vazhdimisht të thatë, mund t'ju mungojë kjo lëndë ushqyese e rëndësishme

Nëse sytë tuaj janë vazhdimisht të thatë, mund t'ju mungojë kjo lëndë ushqyese e rëndësishme

Shëndetësi Lajme
Bima më shëruese në planet, e cila rritet në lëvore druri: Nobelisti me të ka shëruar kancerin!

Bima më shëruese në planet, e cila rritet në lëvore druri: Nobelisti me të ka shëruar kancerin!

Të njohim produktet
Kalo në kategori

Kuzhina

Më shumë
Si duhet të ruhet fasulja

Si duhet të ruhet fasulja

Nga duart tua
Çfarë duhet t'i shtoni lakrës turshi? Një bimë parandalon prishjen dhe përmirëson shijen

Çfarë duhet t'i shtoni lakrës turshi? Një bimë parandalon prishjen dhe përmirëson shijen

Turshi
Tavë dheu

Tavë dheu

Kuzhina tradicionale
Tortë me mjedra dhe kos

Tortë me mjedra dhe kos

Ëmbëlsirë
Torta pa pjekje është gati për vetëm gjysmë ore, me siguri do të bini në dashuri me shijen e kësaj ëmbëlsire

Torta pa pjekje është gati për vetëm gjysmë ore, me siguri do të bini në dashuri me shijen e kësaj ëmbëlsire

Kuzhina
Sallatë me mish të grirë dhe lakër

Sallatë me mish të grirë dhe lakër

Kuzhina
Kalo në kategori

Auto

Më shumë
Një model i vjetër “i ndryshkur” i Ford shitet për më shumë se 200 mijë euro

Një model i vjetër “i ndryshkur” i Ford shitet për më shumë se 200 mijë euro

Auto
Si në filma fanta-shkencë, pamje brenda Tesla Cybertruck

Si në filma fanta-shkencë, pamje brenda Tesla Cybertruck

Auto
Me këtë Land Rover Defender mund të shkoni në Sahara, por edhe në plazh

Me këtë Land Rover Defender mund të shkoni në Sahara, por edhe në plazh

Auto
Dacia prezanton gjeneratën e tretë të modelit të njohur Duster

Dacia prezanton gjeneratën e tretë të modelit të njohur Duster

Auto
Hajduti ktheu veturën që e vodhi dhe e shpërbleu pronarin

Hajduti ktheu veturën që e vodhi dhe e shpërbleu pronarin

Auto
Duke dëgjuar muzikë dhe u argëtuar - vozitëses i hapet papritur airbag në veturë

Duke dëgjuar muzikë dhe u argëtuar - vozitëses i hapet papritur airbag në veturë

Auto
Kalo në kategori

Tech

Më shumë
Apple Watch Series 9 - një

Apple Watch Series 9 - një "vlerësim i fundit" për të

Teknologji
Keni Netflix? Ju merrni një dhuratë të trefishtë GTA

Keni Netflix? Ju merrni një dhuratë të trefishtë GTA

Lojëra
Shumëkush nuk i di këto gjëra për iPhone

Shumëkush nuk i di këto gjëra për iPhone

Teknologji
Xiaomi prezanton telefonin e ri të mençur Redmi 13C, së shpejti i disponueshëm në tregun evropian

Xiaomi prezanton telefonin e ri të mençur Redmi 13C, së shpejti i disponueshëm në tregun evropian

Teknologji
Inteligjenca Artificiale po u shkakton probleme ligjore Bashkimit Evropian

Inteligjenca Artificiale po u shkakton probleme ligjore Bashkimit Evropian

Teknologji
Mira Murati në mesin e 25 grave më të fuqishme në botë, sipas gazetës Financial Times

Mira Murati në mesin e 25 grave më të fuqishme në botë, sipas gazetës Financial Times

Teknologji
Kalo në kategori

Fun

Më shumë
Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Abazoviq ngriti në këmbë të gjithë lokalin në Beograd, festoi fitoren e Partizanit

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Ky iluzion optik “zbulon tiparet e personalitetit tuaj - në varësi të kafshës që dalloni së pari”

Ky iluzion optik “zbulon tiparet e personalitetit tuaj - në varësi të kafshës që dalloni së pari”

Fun
Pasi i tha po propozimit për martesë, braziliania rrëshqet dhe rrëzohet para partnerit

Pasi i tha po propozimit për martesë, braziliania rrëshqet dhe rrëzohet para partnerit

Fun
Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Vajza nuk mund ta besonte kur pa se kush po e çante murin për të hyrë në dhomën e saj

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Kalo në kategori

Më të lexuarat

Vrasja e Liridonës nga bashkëshorti i saj, Karamuço: Ajo u vra sepse ka ditur një sekret shumë të madh

Vrasja e Liridonës nga bashkëshorti i saj, Karamuço: Ajo u vra sepse ka ditur një sekret shumë të madh

Drejtësi
“Vrasja e Liridonës është e zbardhur”, ish-prokurori Muçi: Këto janë dy motivet kryesore

“Vrasja e Liridonës është e zbardhur”, ish-prokurori Muçi: Këto janë dy motivet kryesore

Drejtësi
Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Përfaqësueset
Zbardhja e vrasjes së Liridonës, eksperti: Policia vendosi kamera të fshehta në afërsi të vendit të krimit

Zbardhja e vrasjes së Liridonës, eksperti: Policia vendosi kamera të fshehta në afërsi të vendit të krimit

Lajme
Familja Ademaj kërkon t'u lejohet që nesër ta rivarrosin Liridonën

Familja Ademaj kërkon t'u lejohet që nesër ta rivarrosin Liridonën

Lajme
UEFA me lajm të hidhur për tifozët që duan të shkojnë në Gjermani për Euro 2024

UEFA me lajm të hidhur për tifozët që duan të shkojnë në Gjermani për Euro 2024

Përfaqësueset