Banesat janë vendbanime praktike, sidomos kur tipi i saj është i duhuri për numrin e antarëve të familjes tuaj.

Gjithçka që duhet të dini rreth banesës në shitje

Kjo banesë ka sipërfaqe 108.8m2 dhe është pjesë e kompleksit banesor Albi Residence. Banesa është në katin e dytë dhe posedon: sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, tri banjo dhe një ballkon.

Çmimi për m2 është 750€

BANESA NË SHITJE:

Sipërfaqja 108.8m2

Sallon me kuzhinë

3 Dhoma gjumi

3 Banjo

1 Ballkon

Çmimi për m2 është 750€

Video e banesës në shitje

Për më shumë informacione kontaktoni në:

E-mail: realestate@telegrafi.com

Nr.tel: 048 90 90 90