0Shares

Tashmë lidhja e tyre bërë publike dhe Selena Gomez së bashku me këngëtarin e njohur kanadez, Abel Makkonen Tesfaye i njohur si The Weekend, po kalojnë çaste shumë të mira së bashku.

Çifti është fotografuar teksa kishin vendosur të bënin një shëtitje romantike në qytetin e lindjes së këngëtarit, në Toronto të Kanadasë.

Dyshja kishte kombinuar veshjet me ngjyrë kryesisht të zeze dhe kishin qëndruar të kapur për dore, derisa po shëtisnin së bashku.

Selena dhe The Weeknd

Lidhja e tyre ka qenë mjaft e përfolur nga mediet dhe nga fansat, pasi që këngëtari kishte qenë duke dalur modelen e njohur Bella Hadid, me të cilën është ndar para ca muajsh, për të filluar një lidhje të re me Selenën.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)