0Shares

Këngëtarja Nicole Scherzinger kishte nevojë për ndihmë për të shkuar në shtëpi, pas një nate të egër jashtë në Los Angeles.

Anëtarja e jurisë së ”X Factor”, është parë me një fustan të zi të lëkurës dhe pamje mjaft të lodhur teksa po ndihmohej për të qëndruar në këmbë dhe për të kaluar në trotuar.

38 vjeçarja është fotografuar teksa po e linte klubin e natës të quajtur “TEO”. Fotot e saj kanë ngjallur mjaft reagime, duke u diskutuar gjendja e saj.

Së fundmi diva e popit ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku shihej se është duke punuar për këngë të re.

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)