LAJMI I FUNDIT:

​Kate Winslet nuk është shtatzënë (Foto)

​Kate Winslet nuk është shtatzënë (Foto)

Pas prekjes që Kate Winslet kishte marr nga Cate Blanchett dhe Brie Larson, u dyshua se ajo ishte shtatzënë.

Pasi që Kate kishte ju kishte thënë diçka këtyre aktorëve, ato të gjitha dukeshin shumë të lumtura dhe të ngazëllyera që prekën barkun e Winslet.

Reklama

Kështu që në media sociale u përfol për një shtatzëni të mundshme gjë që u demantua nga një i afërm me Kate, i cili tha se ato ishin duke prekur materialin e fustanit dhe jo barkun e saj. /Telegrafi/
kate 1

kate 2