LAJMI I FUNDIT:

​Jovetic kthehet te Interi

​Jovetic kthehet te Interi
Malazezi ka disa oferta nga klubet italiane

Stevan Jovetic do të rikthehet te Interi.

Reklama

Mediet italiane raportojnë se klubi spanjoll, Sevilla nuk është e interesuar që ta blejë kartonin e plot të lojtarit.

Jovetic sezonin e fundit luajti tek Sevilla në formë huazimi, por duket se lojtari përsëri do të vesh fanellën e “Nerazurëve”, edhe pse Jovetic është duke u monitoruar nga disa klube tjera evropiane.

Lajmet e fundit rreth Interit
Lexo po ashtu Lajmet e fundit rreth Interit

Për lojtarin Sevilla bëri një ofertë aspak joshëse, çka Interin e detyron të bisedojë me klube tjera.

Sipas agjentit Fali Ramadani ka disa klube të interesuara nga kampionate të ndryshme.  /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Kështu do të duket Real Madridi pa Benzeman, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

Kështu do të duket Real Madridi pa Benzeman, Modric dhe Kroos: Ancelotti do të bëjë tri transferime spektakolare

La Liga
Portierit Aro Muric i dyfishohet vlera në treg në dy muajt e fundit të sezonit me Burnley

Portierit Aro Muric i dyfishohet vlera në treg në dy muajt e fundit të sezonit me Burnley

Premier League
E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

E konfirmuar, Lionel Messi largohet nga Paris Saint-Germain

Ligue 1
Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Liga e Kampionëve
Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Reagimi i Granit Xhakës kur tifozi i Arsenalit ia përmend bashkëshorten

Premier League
Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Serie A
Kalo në kategori