LAJMI I FUNDIT:

​Ewan McGregor do të jetë Christopher Robin në filmin Winnie the Pooh

​Ewan McGregor do të jetë Christopher Robin në filmin Winnie the Pooh
Actor Ewan McGregor arrives at the premiere of the movie "The Impossible" at Arclight Cinema in Hollywood, California December 10, 2012. REUTERS/Patrick T. Fallon (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT) - RTR3BFS3

Aktori skocez Ewan McGregor është zgjedhur për të interpretuar në versionin për të rritur të filmit Winnie the Pooh.

Reklama

Ai do të jetë Christopher Robin, miku historik human i arushit Winnie the Pooh, në versionin live-action të aventurave të tyre.

Christopher Robin kur rritet bëhet një njeri që mendon vetëm për punën dhe që ka harruar miqtë dhe fëmijët e tij.

Të paktën deri kur Winnie the Pooh nuk do të kthehet në jetën e tij.

Filmi i i ri Disney i parashikuar të dalë në 2018 do të titullohet pikërisht Christopher Robin, do të drejtohet nga Mark Forster me skenar të Tom McCarthy dhe tani ka gjetur edhe protagonistin e tij.

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Kalo në kategori