0Shares

Fiorentina ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me Villarrealin për transferimin e Giuseppe Rossit.

Klubi nga Artemio Francchi konfirmoi arritjen e marrëveshjes në faqen zyrtare dhe ka mbetur vetëm finalizimi i detajeve kontraktuale me lojtarin.

Rossi kishte një vit shumë të keq, pasi lëndimi në ligament në mars e la atë jashtë sezonit dhe madje edhe jashtë Euro 2012. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)