0Shares

Në lagjen Karposh 3 të Shkupit ka shpërthyer një zjarr i fuqishëm, nga ku dalin flakë dhe tym i dendur, njofton Telegrafi Maqedoni.

Telegrafistat nga Shkupi bëjnë të ditur se nga flakët mund të jenë përfshirë disa baraka. Detaje të reja do të jepen pasi të sigurohen të dhëna të sakta rreth shkaqeve që kanë çuar në shpërthimin e zjarrit./Telegrafi/

*Foto Ilustrim

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)