0Shares

Përfaqësuesi i Bashkimit Evropian në Kosovë, Samuel Zbogar ka theksuar se zbatimi i marrëveshjes Kosovë-Serbi do të fillojë shumë shpejt.

Zbogar kështu deklaroi gjatë vizitës që i bëri të enjten Vitisë.

Siç transmeton RTK, Zbogar ka thënë se është me rëndësi vendosmëria e dy liderëve për zbatimin e kësaj marrëveshje, prandaj ka thënë se kjo çështje nuk do të jetë problem. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)