0Shares

Mbrojtësi i Manchester Cityt, Pablo Zabaleta, ka thënë se të gjithëve po ju mungon sulmuesi Mario Balotelli, i cili u transferua te Milani.

”Tani është më ndryshe, Mario është një djalë i mirë dhe ne e kemi ndjerë mungesën e tij këto tri ditët e fundit”.

”Dhoma e zhveshjes nuk është më e njëjtë, kur ai ishte këtu, gjithmonë kishte diçka për të qeshur”.

“I dëshirojmë ati më të mirat te Milani, të gjithë e dimë se sa i mirë është Mario, por vetëm i duhet të fokusohet më shumë dhe mund të bëhet ndër më të mirët në botë”, ka thënë Zabaleta./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)