0Shares

Alban Skënderaj, Rona Nishliu, Xuxi dhe Besa Kokëdhima zakonisht vlerësojnë se si këndojnë konkurrentët në edicionin e sivjetmë të ‘The Voice of Albania’, por këtë herë ata kanë bërë atë që dinë më mirë – kanë kënduar.

Në fakt kjo ishte kënga për hapjen e fazës përfundimtare dhe më të rëndësishme të spektaklit të talentëve.

Ata kishin zgjedhur një version të hitit “Kthehu” të Bajram Bylykbashit (BB Poqi) në një version akustik që u prit shumë mirë nga publiku.

Në këtë mënyrë, me një atmosferë të mirë ka filluar edhe faza e finale, apo siç njihet ‘Netët Live’ në edicionin e gjashtë të ‘The Voice’.

Në videon e mëposhtme, mund të ndiqni performancën e katër trajnerëve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)