0Shares

Një ndër temat që diskutohet shpesh mes Benardit dhe Xhenit është çështja e ushqimit, por edhe mënyra se si ata të dy sillem me njëri-tjetrin.

Benardi i thotë Xhenit se pati një bisedë më Danjelin në lidhje me ushqimin dhe ky i fundit i kishte thënë se ushqimin e tij ja kishte dhënë Benardit, por këtë ai se pranon.

“Jam duke ngrënë ushqimin tim dhe të Xhenit, i thash atij. Ai ka hequr bukën të ma japë mua kur ka qenë duke e hedhur në kosh”, thotë Benardi.

Të gjitha lajmet rreth spektaklit Big brother Albania Të gjitha lajmet rreth spektaklit Big brother Albania

Më pas, ai i afrohet Xhenit. “Mos më picko. Më ke bërë me shenja”, i thotë ajo. “Unë s’të kam bërë. Mendohu kush ta ka bërë shenjën. S’ta kam bërë unë dhe këtë duhet ta kuptosh”, reagon Benardi.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)