0Shares

Bologna ka fituar me rezultat 4-1 ndaj Chievos.

Në këtë takim Blerim Xhemaili shënoi dy gola, duke e ngritur numrin e golave në tetë këtë sezon të Serie A.

Goli i parë për mesfushorin shqiptar erdhi në minutën e 72-të, ndërsa tjetri në minutën e 90-të.

Vlen të theksohet se Blerimi ka dy asistime këtë sezon për Bolognan. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)