0Shares

Këngëtari Xhela Abazi ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Kënga titullohet “Me Lot”, muzikën e së cilës e ka realizuar Ardian Kastrati, ndërsa tekstin e ka shkruar Fadil Topalli.

Videoklipi është bërë nga kompania “Ardi Production”.

Vlen të përmendet se Xhela shumë shpejtë do te vijë edhe me disa projekte te reja, teksa mbetet i angazhuar me mbrëmje të shumta.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)