0Shares

Barcelona ka zbuluar se Xavi do të nënshkruajë një marrëveshje të re gjatë të hënës.

Marrëveshja aktuale e spanjollit do të skadojë në qershor të vitit 2014, por ai do t’i përkushtohet skuadrës së fëmijërisë për edhe dy vite të tjera.

Mesfushori 32-vjeçar ka arritur marrëveshje për vazhdim të kontratës që muajin e kaluar, por ajo do të zyrtarizohet të hënën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)