0Shares

Mesfushori i Arsenalit, Jack Wilshere, mendon se ai po bëhet gjithnjë e më i mirë pas rikthimit nga lëndimi.

“Po bëhem më i mirë çdo ndeshje. Tash jam ndoshta në 90 %. Nuk i jam i sigurt. Çdo ndeshje e cila kalon, ndjehem më mirë dhe më mirë në aspektin e fituesit”.

“Kur të arrij 100 për qind do të tregoj se çfarë mundem të bëj. Është një përvojë e re, lëndimi im i parë. Nuk kam ditur çfarë të pres”, ka thënë Wilshere. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)