0Shares

Ylli britanik, Robbie Williams, ka thënë se albumi tij i ri është duke u marrë me seriozitet nga ai, përkundër titullit, që sipas tij është shumë ambicioz.

Williams lansoi albumin “Take The Croën” muaj më parë, ndërsa ka pranuar se ai dëshiron që njerëzit të marrin punën e tij me seriozitet.

“E ka një titull të jashtëzakonshëm. Unë e fillova me atë qëllimi dhe do të vazhdoj kështu. Titulli po thotë se jam serioz kësaj radhe dhe se do të shkoj në turne”, ka thënë Robbie. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)